İş bankası kredi kartı borcu taksitlendirme

İş bankası kredi kartı borcu taksitlendirme

İş bankası kredi kartı borcu taksitlendirme :

İş bankası maximum kredi kartı borçlarında 2 ay erteleme 12 ay taksit kampanyasından yararlanmak için hemen arayın!! 0530 483 18 20
Kart borcu taksitlendirme olarak, kart borcu taksitlendirme de sizlere en iyi, kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye geliyoruz.
Kart borcu taksitlendirme 0530 483 18 20

ARAYIN GÖRÜŞELİM

Tel : 0530 483 18 20

Mobil 1 : 0530 483 18 20

Mobil 2 :0530 483 18 20

fax : 0216 622 01 11

Kredi kartı borçlarınız size çok ağır mı geliyor?
Kredi kartı borcunuzu tamamen kapatamıyor musunuz?
Kredi kartı borcunuzdan dolayı ay sonu ne yapacağınızı mı düşünüyorsun?
Artık düşünmeyin!
Firmamız sizi bu sıkıntılardan kurtarmak için sektörün en uygun seçeneklerini size sunuyor. Borçlarınızın kapanması için geçici değil kalıcı çözümlerle size hizmet veriyoruz! Bankaların yüksek faiz oranlarına maruz kalmadan uzun vade de tüm borçlarınızı kapatıyoruz. Kredi kartı borçlarınızı kapatmak için yaptığımız tüm çalışmalarımızda öncelikle müşterimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Bunun için profesyonel kadromuzla size özel ödeme seçenekleri hazırlayarak tüm müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Biz kredi kartı borç kapatma sektöründe iddialıyız!
Eğer sizin de kredi kartı borçlarıyla başınız dertte ise hemen bizi arayın ve sorunlarınıza kökten çözümler bulalım!
Kredi kartı borçlarından mağdur olanlar için kredi kartı borç taksitlendirme herkesin müracaat edebileceği en uygun sistemdir! Şuanda kredi kartı borçlarından bunalıp altından kalkamayan birçok insan vardır. Firmamız kredi kartı borçlarını ödeyemeyip ay sonları sıkıntıya düşen herkese en iyi imkânları sunmak için çalışıyor. Kartlarınıza ait büyük ölçekli borçlarınızı uzun vadelere yayarak ve ödeme gücünüze bağlı olarak sizin istediğiniz şartlarda kredi kartı borçlarınızı kapatmak içi size en uygun seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca bunlar için senet, kefil, imza, evrak, sözleşme istemiyoruz yapmanız gereken borcu olan kredi kartınızı bildirmek ve gerisini bize bırakmak! Firmamız için önemli olan müşterilerimizin bizden memnun kalmasıdır! Bunun içinde yaptığımız tüm işlemleri güvenilir ve yasalara uygun yapmaktayız.
Bankanızın yüksek faizlerinden kurtulup rahat bir nefes almak istiyorsanız lütfen bizi arayın!

2 Yorum Yapıldı
 • hasan gürbüz

  Eki 10 2012 tarihinde 18:45'de yazıldı.

  Cevapla

  Tel: (Telefon numaralarını sadece admin görebilir)

 • cevdet

  Tem 21 2014 tarihinde 23:03'de yazıldı.

  Cevapla

  ben cevdet çakır kredi kar borcum vardır eşim doğum bapdı yeni doğan çocuğum sağa gözünde tıkırdak ve iki tane damar vardı amaliyat etdirmek zorunda kaldım özel hastanede kartımı ödemeyez duruma düşdüm çok sıkılıyorum kart için bana bu konuda yardımcı olusanız ALLAH katında sevinirim numaram evladım için gereken masrafı yapınca sıkıntıya düşdüm taksitlendirmesini sizlerden arz etmekteuim tekrar kartımı aktif hale gelmesini riçada bulunmaktayım saygılarımı arz ederim

Yorum yapın